آلبوم شش امین رستمی

تبــلیغات


ژل حجم دهنده آلت مردان


ژل تاخیری انزال در مردان


 

 

جستجوی مطلب

امین رستمی : آلبوم جدیدم با نام «شش» قطعا امسال منتشر می شود
سمیرا خاکباز: دومین آلبوم امین رستمی خواننده جوان موسیقی پاپ با نام «شش» در مرحله تولید می‌باشد و امسال وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد. رستمی با اعلام این خبر درباره جزئیات آلبوم جدید خود گفت: «آلبوم با نام «شش» احتمالا ده قطعه خواهد داشت که ملودی‌ها توسط بنده ساخته شده و تنظیم‌ها نیز توسط هنرمندانی همچون شهاب اکبری، سیاوش صدری و نصیر حمیدی انجام شده است. ترانه‌ها نیز توسط فوژان برقیان، علیرضا پیروزی و… سروده شده‌اند و قطعا امسال وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.»

امین رستمی در ادامه صحبت‌هایش درباره طولانی شدن مدت زمان تولید و انتشار دومین آلبومش افزود: «بنده اعتقاد دارم باید کار‌ها خوب و به بهترین نحو ممکن ساخته و تولید شود، دوست ندارم تند تند نسبت به تولید آثار اقدام کنم، وسواس و خوب کار کردن هم زمان بر است و باعث طولانی شدن زمان تولید و انتشار می‌شود و می‌توان همین وسواس زیاد را دلیل محکمی برای کم‌کاری بنده دانست.»

قابل ذکر است که اولین آلبوم این خواننده با نام «یاد چشمات» سال ۸۷ بود که وارد بازار موسیقی کشور شد و از طرف مخاطبین مورد استقبال قرار گرفت.

ارسال این مطلب در شبکه های اجتماعی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInنوشتن دیدگاه

پیام های توهین آمیز و بی محتوا و شکلک تایید نمیشوند!!


تبلیغات


ساعت زیبای کریستال Dilor
ساعت نگین دار دخترانه


 ساعت زیبای گوچی طرح عشق